Grants Available To Trade With The EU: In the EU, ALBAX have a number of schemes to help both new and experienced exporters with mentoring, training and financial assistance.
Market Research & Competitor Benchmarking: If you are considering entering the dynamic and competitive markets of Western Europe via the natural gateway that is The EU this service is of crucial importance for your business. Whatever you choose to do in your export markets, your business will only be a success if customers like what you are offering and are prepared to give you money in exchange. It’s that simple.
Sales & Marketing Assistance: Export To EU can support your business or expansion into the valuable markets of The EU by creating a tailored sales & marketing campaign to fit your budget, and meet your objectives.
Distributor Identification & Partnering: Finding the right partner to work with in business as in life can bring happiness and harmony, or acrimony, divorce and financial disaster. Export To EU, like a good match maker can take the pain out of the process and fast track your business into The EU.
AB ile Ticarette Kullanılabilecek Hibeler: AB'de ALBAX, hem yeni hem de deneyimli ihracatçılara danışmanlık, eğitim ve mali yardım sağlamak için bir dizi plana sahiptir.
Pazar Araştırması ve Rakip Kıyaslama: Batı Avrupa'nın dinamik ve rekabetçi pazarlarına AB'nin doğal geçidi üzerinden girmeyi düşünüyorsanız, bu hizmet işiniz için çok önemlidir. İhracat pazarlarınızda ne yapmak isterseniz, müşterilerinize sunduklarınızdan hoşnutsanız ve karşılığında size para vermeye hazırlanırsa, sonuç başarı olacaktır. Bız bu döngüyü tamamlamak için burdayız..
Satış ve Pazarlama Desteği: AB'ye İhracat, bütçenize uyacak şekilde özel bir satış ve pazarlama kampanyası oluşturarak, işinizi destekleyebiliriz veya AB'nin değerli piyasalarında işinizi genişletebilir, hedeflerinize ulaştırabiliriz.
Dağıtıcı ve Ortaklık: Hayatta olduğu gibi iş dünyasında çalışmak için doğru ortağı bulmak ya da harmoniyi yakalamak önemlidir. AB'ye İhracatta, iyi bir satış ortağınız oluruz.

İTHALAT VE İHRACATINIZI ALBAX İLE YAPIN

Pazar araştırmasından, alım/satıma kadar süreci takip ederiz. İthalatınızda navlunun yüklenmesinden, gümrük sahasına kadar hareketi izleriz. İhracatınızda malın emin ellerde müşterinize ulaşmasını sağlarız. Uykusuz geceleriniz ve huzurunuz kaybolmaz. Gelin geleceğin iş ortaklıklarına yan yana yürüyelim.

TOPTAN KOZMETİK ÜRÜNLER

Blendax'dan, Head & Shoulders'a kadar toptan şampuan, duş kremi, yüz bakım kremleri, diş macunları... Aradığınız ürünü bize sormadan, bizden fiyat almadan satın almayın.

ELEKTRONİK YEDEK PARÇA VE BİTMİŞ ÜRÜNLER

Elektronik yedek parçadan, hazır bitmiş elektronik ürünlere kadar muhteşem fırsatlar. Üstelikde Made in Germany.

KAMYON VE İŞ MAKİNALARI

Şantiyenizde, inşaatlarınızda, taşıma işlerinizde uzun dönem kamyon, çekici, damperli, kırkayak kiralama ve satış hizmetlerimizle yanınızdayız.